Založení blogu

Rozhodl jsem se cestovat. Rozhodl jsem se cestovat ve volném čase, jezdit na výlety, za studiem za prací. Každé místo na planetě je něčím vyjímečné a věřím, že by se každý člověk měl v životě pokusit poznat z naší planety co nejvíce, absorbovat z každého místa kousek do svého života a ten spolu se zážitky a zkušenostmi si nést na své cestě životem až na její samý konec.
Proto jsem se rozhodl založit tento blog, abych se mohl o své cesty a zážitky podělit s rodinou, přáteli nebo obyčejnými lidmi, kteří se chtěji inspirovat a třeba na tu svou životní zkušenost teprve čekají.
Předesílám, že k založení cestovatelského blogu mě přivedl můj kamarád a spolužák Jura, který vyrazil za studiem na Taiwan a později do USA a podobný blog taky vede, čím mu chci poděkovat. O jeho cestách si můžete přečíst zde: juracestuje.blogspot.com.

Rád výletuji, miluji hudbu, hraji na kytaru, vyžaduji divadlo, obdivuji umění, baví mě technologie. Vařím, piju, heterosexuálně žiju a rád beru batoh na záda. Od Unicorn College a Vendavo po Price f(x). Teď jsem v Austrálii!